Drewno kominkowe i opałowe Jarocin

Kominek to nie tylko doskonały sposób na ogrzanie całego domu. Tworzy on także niesamowity klimat. Jeżeli jesteś jego szczęśliwym posiadaczem i pragniesz cieszyć się na co dzień blaskiem i ciepłem ognia, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą drewna kominkowego i opałowego w Jarocinie.

Surowiec z Lasów Państwowych

Nasza firma działa na terenie Jarocina i województwa wielkopolskiego. Sprzedajemy drewno z Lasów Państwowych, w klasyfikacji S2B, S2A, W0 z certyfikatem FSC. W Lasach Państwowych gospodarka leśna prowadzona jest zgodnie z zasadami ochrony przyrody, zrównoważonego rozwoju i zasadami zachowania trwałości lasów.

Certyfikat FSC

FSC jest organizacją międzynarodową, która określa standardy dla świadomej, przemyślanej i rozważnej gospodarki leśnej, uwzględniając aspekty ekologiczne, społeczne i ekonomiczne. Certyfikat FSC oznacza, że zarówno drewno jak i wszystkie firmy występujące w łańcuchu dostaw spełniają najwyższe standardy, a drewno pochodzi ze sprawdzonych źródeł.

Oferta

W naszej ofercie posiadamy drewno takich gatunków drzew jak: buk, brzoza, dąb, dąb czerwony, grab, olcha, sosna. Oferujemy surowiec pocięty i połupany na szczapy o długości 30 lub 40cm. Na życzenie klienta możemy pociąć materiał na inne długości. Oferujemy dodatkowo drewno kominkowe, opałowe oraz do wędzenia o długości szczap 30cm, pakowane w worki 40 litrowe, o wadze około 15kg. W swojej ofercie dysponujemy również dębem w klasyfikacji S2B w wałku o długości 125cm w grubości od 30cm. Oferujemy także dąb na palecie o powierzchni 1m sześciennego oraz olchę, buk i dąb workowany.

Transport

Drewno kominkowe z Jarocina transportujemy do różnych miejscowości w województwie wielkopolskim, ale nie tylko. Koszt transportu ustalamy indywidualnie na podstawie ilości zakupionego drewna i ilości kilometrów do klienta. Dostawa do innych miejscowości jest oczywiście możliwa do ustalenia. Drewno dostarczamy samochodami samowyładowczymi o pojemności 7m przestrzennych.

Drewno kominkowe i opałowe Jarocin

Drewno kominkowe Adasiewicz to najwyższa jakość drewna z Lasów Państwowych. Zapewniamy atrakcyjną cenę oferowanego przez nas surowca oraz szybką realizację usług. Jesteśmy otwarci na propozycje i wymagania klienta. Głównym priorytetem naszej działalności jest indywidualne podejście do klienta i maksymalne zaspokojenie jego potrzeb. Naszymi zaletami są doświadczenie, wysokie standardy, działanie zgodnie z zasadami ochrony przyrody, szeroki zasięg działania i surowiec z certyfikatem FSC.